אשראי לעסקים לצורכי מימון ויבוא

אשראי לעסקיםרוצה להתחיל לייבא והבנק לא מאשר?
רוצה להגדיל את פעילות היבוא וניצלת את כל המסגרת בבנק?
נמאס לך לקנות מספקים בארץ ולהשאיר את כל הרווח בידיהם?
רוצה להתחיל לייבא בעצמך ולהשאיר את כל הרווח אצלך?
אשראי לעסקים  – הדרך הבטוחה ביותר והיעילה ביותר לייבא ולייצא את הפעילות העסקית שלך. אשראי לעסקים, השיטה היא פשוטה ויעילה. כל עסק רוצה להמשיך להתקיים. להמשיך לרוץ ובכך להמשיך לקבל רווחים. שעסק חושב על לקיחת אשראי הוא חושב בעיקר על אשראי שיהיה נגיש, מהיר וכמובן -אמין. כל עסק, בעיקר עסקי הייבוא דורש תמיכה וגב כלכלי ברגע האמת בעת הצורך. 
אנחנו ב- MyCredit מאמינים שקבלת אשראי לעסקים צריכה להיעשות בצורה הטובה ביותר ובכך לקוחות המעוניינים בשירות זה צריכים ואמורים לדרוש חברת מימון חוץ בנקאית הפועלת מתוך כבוד, יושרה, מסירות והבנה של צורכי הלקוח.
אנחנו הכתובת לשירות מהיר ויעיל
צרו קשר עוד היום: 077-9971082
 
  • השירות הניתן על ידנו הינו השגת מימון בעבור עסקת יבוא, כאשר העברת התשלום בעבור יבוא הטובין תבוצע ישירות לספקים בחו״ל  תמורת קבלת שיקים דחויים מהלקוח לתקופת זמן ממוצעת (מח״מ) של 90 יום.
  • הלקוח יחתום על הסכם מסגרת התקשרות עם חברה חיצונית ותוקצה לו מסגרת אשראי כללית לצורך פעילות היבוא.
  • גובה המסגרת ינתן בהתאם לנתונים הפיננסים של הלקוח.
  •  קיימת אפשרות לקבל מסגרת גם ללא בטחונות אלא עם ערבות אישית בלבד של בעלי המניות אצל הלקוח בהנחה שהדוחות הכספיים של הלקוח עומדים בקריטריונים הדרושים.

מימון ספקים היא הדרך הנוחה ביותר כאשר בעל עסק מעוניין לשדרג את העסק שלו. אנחנו ב- MyCredit מעניקים לו את המענה הזה באמצעות העמדת מסגרת אשראי זמינה, פשוטה, נוחה, בתנאים הטובים ביותר והכי חשוב – מיידית!  אשראי לעסקים – להשאיר את הרווחים אצלך, כפי שמגיע לך. צור קשר עוד היום.

write essay for you