הלוואות חוץ בנקאיות

 

הלוואה חוץ בנקאיתמאז שתקנות בנק ישראל הגבילו את תקרת הריבית על ההלוואות ל-21%, הרבה מאוד אנשים וגופים עסקיים מעדיפים לקחת הלוואות חוץ בנקאיות. אף אחד מאיתנו לא אוהב להתעסק עם כל הבירוקרטיה, הסחבת והבדיקות בציציות. לא משנה כמה אתה לקוח לקוח טוב, ישנם תקופות כלכליות קשות בחיים, ואז אתה נתפס ע"י הבנק כלקוח לא מספיק טוב ואמין ולכן לא תוכל גם לקבל הלוואה.

חברת מימון חוץ בנקאית- לא מה שחשבת!

בעבר יש לומר, הלוואות חוץ בנקאיות היו בעיקר נחלתם של גורמים פליליים בשוק האפור, אבל מאז עבר הרבה מאוד על הכלכלה הישראלית ושוק ההלוואות בפרט וכתוצאה מכך, קמו חברות מימון חוץ בנקאיות שמעניקות הלוואות בריביות סבירות ובתנאים טובים להרבה מאוד אנשים שלא יכולים לקבל הלוואה מהבנק.
אין ספק בכלל כי הבנקים הם גופים מאוד קשיחים שקשה מאוד לעקוף את
התקנות שלהם, ולכן אם אתה למשל חורג ממסגרת האשראי שלך, אין סיכוי שתקבל הלוואה מהבנק, ולכן יותר ויותר אנשים פונים לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות, בתנאים שמאפשרים להם להמשיך לתפקד וגם להחזיר את התשלומים.

הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה –  כדי לא "להעמיס" על מסגרת האשראי

לקוחות רבים שלנו, לוקחים הלוואה חוץ בנקאית, כדי לא "להעמיס" על מסגרת האשראי בבנק, או שזו כבר נוצלה כליל.
הסיבה שבגללה בעלי חשבון במינוס מעדיפים לקחת הלוואה שתאפשר להם תזרים מזומנים ולא לפנות לבנק, נובעת כך שאם אתה לקוח שמסגרת האשראי שלו נוצלה עד תום ואתה צריך עוד כסף, הבנק יאפשר לך לעשות זאת במסגרת חריגה נפרדת מהחשבון שלך, ועל זה אתה הולך לשלם ביוקר. זה נקרא חריגה ממסגרת האשראי וכאשר בנק ישראל מאשר לבנקים (באופן יוצא דופן) לעשות את זה הריבית יכולה להאמיר עד 25%- ממש לא משתלם.

אם אתם מעוניינים להימנע מחריגה ממסגרת האשראי שלכם,
צרו עמנו קשר ונשמח לעזור: 077-9971082

חרגתם מהמינוס? נגמרו המזומנים!

בשנת 2007 פרסם בנק ישראל תקנה הקובעת כי אסור לחרוג ממסגרת האשראי ודרש מהבנקים לאכוף את התקנות הנוקשות, החדשות. האמת היא שקשה לדעת למי התקנה הזו טובה יותר? לבעלי החשבונות או לבנקים כיוון שבאופן יוצא דופן הודיע בנק ישראל כי יאשר חריגה ממסגרת האשראי, בנסיבות מסוימות וכמובן שמי שמשלם על זה, זה האזרח הקטן בעל החשבון.

במצבים כאלה שאין ברירה ויש הוצאות, והבנק "סגר" לכם את הברז, יותר ויותר אנשים לוקחים הלוואות חוץ בנקאיות, רק במטרה בעצם להתיישר מול הבנק והריבית שהם משלמים על הלוואה זו, לא מגיעה לריבית שהם יכולים לשלם על חריגה מהאשראי שלכם שעלולה להיות בטווח של 16%-25%.

כדי להבין איך אנשים מגיעים לחריגה מהמסגרת לא צריך להיות חכם גדול. יוקר המחיה, הרצון לחיות טוב והפרנסה היא דבר קשה ומחייב ולא כולם מצליחים לעמוד בו. בעלי חשבון שהגיעו כבר באמצע החודש למינוס שלהם, יכולים לבקש מהבנק באופן חד פעמי, מסגרת חריגה נוספת ואת זה הבנק יעשה בנפרד מהחשבון ובאותה ריבית על האשראי, כדי שבנק ישראל לא יתלונן שהא לא מקפיד על התקנות. מצד שני איזה בנק יפסיד ריבית מלקוח במצוקה? נו באמת!!!

רוצים לסגור את המינוס? הלוואות חוץ בנקאיות

לקוחות רבים שלוקחים מ-MY CREDIT הלוואות חוץ בנקאיות, משתייכים לאותם 57% מציבור בעלי חשבונות המינוס בבנק, וזה כמו זה נשמע- חצי עם ישראל.

קשה מאוד להאשים אנשים במינוס בחשבון. פעמים רבות יוקר המחייה לצד יבוא המותגים העצום והרצון לחיות ברמה גבוהה, פוגעים בתכנון מושכל לטווח ארוך ואנשים מוצאים את עצמם חיים טוב אבל בלי כסף נזיל.

מצד שני יש את בעלי המשפחות ובעלי העסקים שכל מה שהם יעשו לא ימנע את הכניסה למינוס בבנק. תמיד יהיו הוצאות חריגות, תמיד העסק יצטרך איזה תיקון, ציוד וכו', ותמיד יהיה צורך בהלוואה חוץ בנקאית.

בנק ישראל עדיין לא הוציא שום תקנה שמגבילה את הבנקים בריבית החריגה ולכן הרבה אנשים פשוט מעדיפים לקחת מהחברה שלנו – MY CREDIT , הלוואה חוץ בנקאית שהיא בריבית הרבה יותר פחותה, מלהיכנס לעוד מסגרת חריגה בבנק, הריבית שם כאמור היא בשמיים.

אם גם אתם זקוקים להלוואה חוץ בנקאית, צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נדאג לכם לעתיד.

essaymoment.com

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה >>

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה יביאו בפניכם את האפשרות להגשים מגוון רחב של רצונות וחלומות שלא תיארתם לעצכם שתגשימו בזמן קצר. תארו לעצמכם החברה הכי טובה שלכם החליטה שהיא נוסעת להודו לשבועיים, ואתם, שכל כך רציתם כבר מזמן לצאת לחופשה…