הלוואה לעצמאים לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה לעצמאיםעצמאי, צריך הלוואה מיידית? הבנק לוחץ? קבל את הכסף מיד!

חברת myCredit מתמחה בהלוואות לעצמאים! 
עד 100,000 ש"ח לעצמאים
התקשרו עכשיו: 077-9971082

* ללא ערבים ובטחונות
* הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה
* כפוף לנתוני הלקוח
* בתהליך מיידי
* שירות עד המשרד / העברה בנקאית / צ'ק מזומן

הלוואה לעצמאים

במיוחד בעידן הזה, במיוחד כשדור ה-X הוא היזם, הסטראפיסט, הצעיר המשכיל והשאפתן המושג עצמאות הוא מושג חובה שכל צעיר עם שאיפות גדולות רוצה להתחיל אתו את יום העבודה שלו, בעסק משלו, בסטארטאפ משלו, בחברת אינטרנט, שיווק, לא משנה מה. המגמה המנטאלית היא יוזמה לשם עצמאיות וגם התעשרות. והרבה פעמים זה מצליח ללכת ביחד.
ולא לכל אחד יש אבא עשיר, וחיסכון בבנק והרעיון הוא גדול וטוב, וצריך להקים חברה, ואולי לפנות למשקיעים, ולעשות לה מיתוג ולגייס קרנות הון, ורק המצגת הזו שצריך להכין עולה הרבה מאוד כסף.

הלוואות לעצמאים בעידן הסטארט אפ

אין ספק שזו תקופה של יוזמות טכנולוגיות. הרשת והאינטרנט מכתיבים מגמות של שוק, והשוק הזה הולך לכיוון הרשת במלוא העוצמה, זהו העולם הדיגיטלי המתקיים מחוץ לעולם המציאותי בהצלחה רבה.
כל שני וחמישי אנחנו שומעים על עוד תוכנות תומכות תמונות, טכנולוגיות חדשות לבניית אתרים, אפליקציות חדשות ומה לא? וכל אלה הן פרי יוזמה של צעירים משולהבים, חכמים ובעלי יוזמה, אבל לעיתים נטולי תזרים מזומנים.
הם פונים לחברה שלנו MY CREDIT מציגים לנו את תיק המוצר או הרעיון שלהם, ומבקשים לקבל הלוואה לעצמאיים בתנאים טובים. אנו בחברת
MT CREDIT מאוד אוהבים לעזור להרים יוזמות, זה מבורך מאוד בעינינו ואין סוף לרעיונות המתוחכמים וליוזמות שיש לאנשים בנוגע למשל לעולם הדיגיטלי.
חוץ מזה הלוואות יכולות להיות משתלמות יותר מלשבור תוכנית חיסכון. קחו למשל את צוקרברג מר הפייסבוק. הוא לקח הלוואה על סך של 6 מיליון דולר כמשכנתא לבית שלו, למרות שיש לו הון עצמי עצום, אבל אומרים שבתנאים חלומיים, כנראה שהוא כבר עשה את החשבון שלא כדאי לו לשבור תוכנית בשביל הבית, ויותר משתלם לו לקחת הלוואה לעצמאיים, תסמכו עליו.

שיווק ופרסום לעסק – הלוואה לעצמאים

כל עסק ובעיקר עסק חדש, חייב ללוות את ההשקה שלו בפרסום ושיווק, אחרת הוא לא קיים.
חלק מהשיווק והפרסום הזה כמובן כולל מיתוג, בניית אתר, קמפיינים בעיתונות הכתובה ובעולם הדיגיטלי ולכל זה צריך תקציב די גדול.
שיווק ופרסום לעסק זה אכן דבר חשוב, אבל אם אדם כבר השקיע את כספו בשכירת מקום לעסק, תשלום משכורות, ציוד ועוד, מאיפה הוא יקח עוד כסף כדי לעשות לעצמו פרסום ושיווק, ובדיוק בשביל זה קיימת חברת MY CREDIT.
חלק גדול מלקוחותינו הטובים הם בעלי עסקים קטנים ובינוניים, שרק החלו את דרכם בעולם העסקי והם זקוקים לכסף כדי לממן קמפיינים פרסומיים, לקדם את האתר שלהם ברשת ועוד.
הלוואות לעצמאיים לא חייבות להיות גדולות, וגם לא חייבים לישם את כלתוכניות הפרסום והשיווק בבת אחת. אפשר לקחת הלוואה לעצמאים אחת, להתחיל את התהליך, לקטוף את הפירות ולהמשיך, אבל בלי פרסום ושיווק אי אפשר להגיע היום לשום מקום ובלי MY CREDIT הרבה פעמים הלקוחות העצמאיים שלנו לא היו יכולים להתקדם.

מתעניינים בהלוואת אקספרס לחצו כאן>>

מתעניינים בהלוואה לכל מטרה לחצו כאן>>

עצמאי, צריך הלוואה מיידית? צור איתנו קשר עוד היום ואנו נדאג לך לעתיד.