הלוואות לעובדי מדינה

הלוואה לעובדי מדינהעובד מדינה, צריך הלוואה מיידית? הבנק לוחץ? קבל את הכסף מיד!

התקשרו עכשיו: 077-9971082

חברת myCredit מעניקה הלוואות לעובדי מדינה! 
* ללא ערבים ובטחונות
* הלוואה חוץ בנקאית לעובדי מדינה לכל מטרה
* מתאים לכל עובדי המדינה
* שירות עד בית הלקוח / עסק

הלוואות לעובדי מדינה בחברת חוץ בנקאית ולא מהבנק

הלוואות לעובדי מדינה אפשר גם לקבל בבנק, אבל אם למשל אתה ניצלת כבר את מסגרת האשראי שלך, הבנק לא ישמח לתת לך עוד אשראי. ראשית יש את תקנות בנק ישראל מ-2007 שאוסרות על חריגה ממסגרת האשראי, גם אם הבנק ימצא לך פתרון כמו פתיחת מסגרת נפרדת עבור החריגה הזו, כדי לאכוף את התקנות של בנק ישראל.

עדיין ריבית שתשלם על החריגה הזו בבנק, יכולה להיות גם 25% , הרבה יותר מהריבית שתשלם על הלוואה לעובדי מדינה שתיקח מחברת MY CREDIT.
תבחר את ההלוואה שמתאימה לצרכים ולתקציב שלך ותן לנו להציע לך הסדר תשלומים שיאפשר לך לגמור את החודש בכבוד.
אנחנו ב-MY CREDIT כאן בשבילך.

תלוש קטן לעובדי מדינה

היתרון של עובדי מדינה בהיותם עובדי מדינה הוא לא כלכלי בטווח הקצר, רובם לא מצליחים לגמור את החודש, ולכן הם פונים לחברת המימון שלנו- MY-CREDIT כדי לקבל הלוואה בתנאים נוחים ומיוחדים.

מלבד אלה שהם עובדי מדינה הכפופים להסכמים קיבוציים, כאשר אתה עובד מדינה חדש המו"מ שתנהל מול המעסיקים שלך יהיה קשה מנשוא והוא יתחיל ממשכורת מינימום. כדי להגיע לתוספות במשכורת צריך ממש לבלוט, ולהוות גורם משמעותי ותורם בתוך המערכת וגם מדובר בתהליך מאוד ארוך, כמו שעובד כל דבר במערכת ממשלתית.

אלה שעובדים במגזר הציבורי, בניגוד לעובדי מדינה שזקוקים להלוואה, מקבלים הטבות והעלאות במסגרת הסכמים קיבוציים שכוללים התייחסות לוותק, קידום ועוד. עובדי מדינה לרוב מתקשים להעלות את שכרם בקלות ונדרשים להציג הישגים חד משמעיים.

הלוואות לעובדי מדינה – תנאים מיוחדים לעובדי מדינה!

חברת מימון חוץ בנקאית כמו MY CREDIT נותנת הלוואות לעובדי מדינה שצריכים כסף במיידי תוך 24 שעות לכל מטרה. 

להיות עובד מדינה מצד אחד מעניק הרבה ביטחון, יציבות כלכלית, עבודה לטווח ארוך וגם התפתחות בתוך המשרד בו אתה עובד.

אבל מצד שני ישנם לא מעט עובדי מדינה הנתקלים בהוצאות חודשיות גבוהות מהרגיל או בתקופות כלכליות חונקות ואינם יכולים להגשים את מטרותיהם.

לכן אם אתה עובד מדינה ויש לך צורך בהלוואה בתנאי מימון נוחים ואטרקטיביים המותאמים במיוחד בשבילך, צור קשר עוד היום ואנו ב MY-CREDIT נדאג לך.