הלוואה עד שישתחרר לי החיסכון

הלוואות חוץ בנקאיותהרבה אנשים שפונים לחברה שלנו מיי קרדיט מבקשים לקחת הלוואה לזמן קצוב, משום שהם זקוקים כרגע לכסף כדי לבצע משימה כלשהי או לקנות משהו ואי אפשר לדחות את הרכישה הזו, למרות שיש להם כסף בצד אבל זה ייקח זמן עד שהוא ישתחרר.

אם למשל מדובר בבעל עסק עצמאי הזקוק להלוואה עכשיו מכיוון שהוא רוצה לרכוש מכונה מסוימת עבור העסק שלו שתגדיל לו את ההכנסות, תביא לו לקוחות חדשים ותעזור לו לגדול.
הרבה אנשים לוקחים את ההלוואה לזמן קצר משום שהם לא זקוקים לתקופה ארוכה כדי להחזיר אותה כי עומד להשתחרר להם כסף מאיזה שהוא חיסכון אבל זה רק עניין של זמן.

פרויקט חדש – צריך הלוואה

הרבה פעמים מוצאים את עצמם אנשי עסקים במצב שהם נכנסים לפרויקט חדש או שזכו באיזה שהוא מכרז גדול וזה דורש מהם היערכות חדשה, ואף רכישה של מיכון, הגדלת כוח האדם שלהם וכל אלה עולים כסף.

קבלת הלוואה לצורך כך, מחויבת המציאות משום שהם עלולים להפסיד את הפרויקט אם לא יעמדו בדרישות שלו ולכן הם חייבים להיערך ואם זה עולה בכסף, אז הם ייקחו הלוואה כדי לבצע את הפרויקט שיכול להיות התחלה של משהו עסקי הרבה יותר גדול.

בעיקר כאשר מדובר בעצמאים, ידוע הוא כי אין עצמאי שלא התחייב כבר בבנק לאיזה שהיא הלוואה לעסק שלו, אז מה הוא יעשה כעת כאשר הוא כבר מחויב להלוואה אחת שאותה עדיין לא השלים והחזיר וכעת הוא זקוק להלוואה נוספת?

הפיתרון, פנייה לחברת מיי קרדיט שלא משנה לה מה אתה כבר חייב לבנק.
לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-9971082

חברת מימון יותר ידידותית ללווה

רוב העצמאים אשר נכנסים לפרויקט חדש וזקוקים להלוואה, עושים את זה בחברת המימון מיי קרדיט.
אנו בודקים בקריטריונים שלנו את הלווים, אבל כל מה שקורה להם עם הבנק איננו עניינו וגם לא ההלוואות שלקחו מהבנק, אלא רק יכולת ההחזר.
בפרישה נכונה של ההלוואה וגם לתקופות ארוכות יוכל כל בעלך עסק עצמאי לקבל הלוואה שתעזור לו להתקדם לעבר פרויקט, להיערך לפרויקט חדש, לקבל עוד עובדים ויהיה לו מימון לזה.
כל מה שמעניין את מיי קרדיט זו יכולת ההחזר של ההלוואה אבל מסגרת האשראי, הלוואות אחרות שיש ללווה בבנק וכו' אינם מענייננו.
צריכים הלוואה? צרו קשר עוד היום ואנו נדאג לכם לעתיד.