הלוואות בהוראת קבע

הלוואות בהוראת קבעמדו"ח בנק ישראל נכון לשנת 2013 עולה, כי הציבור בישראל זקוק ולוקח הלוואות והן האמירו בשנת הדו"ח לכדי 400,000 מיליארד שקל. תנאי החזרת ההלוואות, מהוות שיקול בלקיחת הלוואה אומרים בחברת המימון החוץ בנקאית – MY CREDIT שהיא מאשרת ללקוחותיה גם להחזיר הלוואות בהוראה קבע. בטוח, יציב ולאורך זמן.

אחת הבעיות הגדולות של אנשים או עסקים שרוצים לקחת הלוואה, זה כיצד הם יוכלו להחזיר אותה. הרבה פעמים לא מדובר במצוקה תקציבית שמדאיגה אותם, אלא בהתנהגות "בזבזנית" שעלולה להשאיר אותם עם הלוואה ובלי יכולת החזרה. כשהשיק פתוח היד רושמת.

חברת MY CREDIT מעודדת ומאפשרת  ללקוחותיה לקבל הלוואות בריבית נמוכה בהוראת קבע, כדי שההחזרים ירדו בטוח מחשבון הבנק שלהם, ויכנסו למעגל ההוצאות, ולא יהיו תלויים חלילה בחוסר השליטה שלהם, לא לבזבז יותר מדי.

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 077-9971082

אין ספק שכאשר החזרי הלוואה יורדים מהחשבון, הם משולמים תמיד בזמן, הלווים יכולים להיות רגועים שהתשלומים מתבצעים ורק אחר כך לראות עוד כמה הם יכולים לבזבז, אבל זה אחרי שהם כבר לא מחויבים לכלום.

63.9% מחובות משקי הבית – הם לדיור

מדו"ח בנק ישראל עולה כי 63.9% מחובות משקי הבית הם עבור דיור, כלומר למשכנתאות, מה שגורם להרבה מאוד משקי בית לחשוב על הלוואות בהוראת קבע כדי להמשיך ולחיות ברמה מסוימת.

הלוואות בהוראת קבע מעניקות שקט תעשייתי ללווים ולמלווים והן מחולקות בפריסה נוחה שמאשפרת ללווים להמשיך לחיות ולהתקיים וגם לקבל את ההלוואה.

ההלוואה שרוב שהציבור זקוק לה היא הלוואה לכל מטרה הן למטרות כמו אירוע בת מצווה לילדה או רכישת רכב, טיול לחו"ל, שיפוץ דירה וגם סגירת מינוס.

ההלוואה שלנו לא נכנסת למסגרת האשראי שלכם!

אם אתם נזקקים להלוואה ואתם רוצים לפנות לבנק, החשבון שהבנק עושה מולכם ומול ההלוואה שאתם מבקשים, היא להעריך את מסגרת האשראי שלכם, כשאר ההלוואה המתוכננת תיכנס לשם, ויתכן ואף לא תאפשר לכם שום פעילות אשראי אחרת.

כאשר אתם פונים לחברת MY CREDIT מה שמעניין אותנו זה מוסר התשלומים שלכם, דירוג האשראי, וגם אם אתם במינוס וזקוקים להלוואה בהוראת קבע, אם אתם לקוחות טובים אתם תקבלו.

רוצים לקבל הלוואות בהוראת קבע? צרו קשר עוד היום ואנו נדאג לכם לעתיד.